Menu


Szukaj
Wpisz tekst
[ Zaawansowane ]
Informacje


>> Zwodnicze zagrania
Kliknij aby powiększyć
Powiększ Powiększ
<< Cofnij
Kategoria: Rozgrywka, Wist
Numer katalogowy: ISBN 978-83-87894-59-7    
Autor: Mike Lawrence

Cena: 28.00 PLN
    
Fragment książki   Wielkość: 65 KB 

Opis:
Mike Lawrence
ZWODNICZE ZAGRANIA

Ten wybitny brydżysta i Autor pisze o brydżu już od ponad trzydziestu lat. Jego książki wnoszą powiew świeżości do współczesnej literatury brydżowej. Przez trzydzieści lat wtajemniczał ambitnych graczy w najnowsze idee z dziedziny licytacji. W niniejszej pracy prezentuje psychologiczne aspekty gry - brydżowe fortele obrońców i rozgrywającego.

* * *

Psychologia w brydżu jest czynnikiem wszechobecnym. Obojętnie czy Twój cel polega na ukryciu prawdy przed przeciwnikiem, czy też na odkryciu spisku przeciwnika, pewna część gry musi być oparta na próbach wprowadzenia przeciwnika w błąd. Żaden gracz nie wzniesie się ponad przeciętność, jeśli jego technika gry nie zostanie uzupełniona elementami brydżowej psychologii. I dlatego powinieneś przeczytać tę książkę.

Władysław Izdebski

str. 208cena 28zł

 Mike Lawrence został mistrzem świata mając 30 lat, był on drugim najmłodszym graczem, któremu udało się zdobyc ten tytuł. Kiedy jego team obronił mistrzowski tytuł w 1971 r., był najmłodszym graczem, który zdobył to trofeum dwukrotnie. A przecież brydż jest tym wyjątkowym sportem, gdzie największe sukcesy odnosi się dopiero w wieku czterdziestu, pięćdziesięciu lat. Praktycznie są one nieosiągalne poniżej trzydziestki. Później przyszły kolejne wielkie sukcesy Mike`a Lawrence, nie sposób ich wszystkich wymienić, tak jest ich dużo! Trzydzieści lat póżniej możemy już z całą pewnością powiedzieć, iż Mike Lawrece to jeden z najwybitniejszych autorów literatury brydżowej. Każda jego książka, a jest ich ponad dwadzieścia, to brydżowa kopalnia wiedzy. Pierwsza jego książka How to Read Your Opponents` Cards widnieje na liście Top-20 najlepszych książek wszech czasów. 

 
Zaloguj się aby wystawić komentarz

 


Koszyk
Kosz jest pusty
Logowanie
Email:

Hasło:


Komunikaty
Nowości
Wszystko o wiście
Wszystko o wiścieWspólny Język - pytania i odpowiedzi
Wspólny Język - pytania i odpowiedziPROSTE WNIOSKI
PROSTE WNIOSKIPopularne
Wspóny Język XXI plus
Wspóny Język XXI plusNowoczesna licytacja naturalna
Nowoczesna licytacja naturalnaSZKOŁA BRYDŻA od podstawówki do liceum
SZKOŁA BRYDŻA od podstawówki do liceumInformacje


Strona głowna |

Wykonanie: Strony internetowe gdańsk - Netidea.pl
Copyright (C) 2002-2024
Strona została wygenerowana w czasie: 0.005 sek.