Menu


Szukaj
Wpisz tekst
[ Zaawansowane ]
Informacje


>> PIERWSZA LEWA
Kliknij aby powiększyć
Powiększ Powiększ
<< Cofnij
Kategoria: Wist
Numer katalogowy: ISBN: 978-83-62470-13-6    
Autor: Władysław Izdebski

Cena: 32.00 PLN
    
Fragment książki   Wielkość: 589 KB 

Opis:


Władysław Izdebski
PIERWSZA LEWA

W momencie wyłożenia dziadka często zbyt szybko dokładamy pierwszą kartę, gubiąc bezpowrotnie trop wiodący do wygranej. Blisko połowa kontraktów przegrywana jest już w pierwszej lewie. Temat pierwszej lewy jest więc niezwykle ważny, a tym samym powinieneś się nim dogłębnie zająć.

Rozdanie za rozdaniem będziesz mógł poznać najważniejsze zagrożenia pojawiające się już w pierwszej lewie, zarówno z pozycji rozgrywającego jak i obrońcy. Przekonasz się, że błędy pierwszej lewy często wynikają z braku dostatecznej koncentracji, pełnej analizy licytacji, pierwszego wistu oraz antycypacji przebiegu rozgrywki.

Paleta tych błędów zobrazowana została w tej książce 142 przykładami rozdań, a zapewne ten zbiór nie jest pełny. Jedno jest niemal pewne, że po przestudiowaniu tej książki, wyrobisz w sobie nawyk namysłu nad rozdaniem, gdy na stole pojawi się karta pierwszego wistu oraz karty dziadka. Jest to najlepszy moment, by odczytać informacje płynące z licytacji oraz pierwszego wistu.

Podstawowym zadaniem książki jest zaprezentowanie technik związanych z pierwszą lewą, ale by Twoja uwaga nie była wyłącznie skoncentrowana na tym temacie, w sprawdzianie nabytej wiedzy co jakiś czas pojawi się problem z innego obszaru rozgrywki lub wistu. Miej umysł i oczy szeroko otwarte.

Nie chcąc przekazywać żadnych sugestii, problemy nie są uporządkowane według stopnia trudności. Zrobiłem tak ponieważ, to co uważam za trudne, może być dla Ciebie łatwe i odwrotnie.

Władysław Izdebski

stron - 232

cena 32.00 zł

Opinie czytelników

Czytam nową książkę ( PIERWSZA LEWA ) W. Izdebskiego i stwierdzam, że pisze On "o brydżu" lepiej i lepiej! A to i pomysł prosty acz bardzo kształcący (korepetycje z licytacji "ludzkiej" wersji Wspólnego Języka, obszerny i atrakcyjny sprawdzian) i sposób pisania ( "dla drwala z tajgi" ) coraz to klarowniejszy ... Super, tak trzymać! - Pozdrówka; starszy szeregowy amatorskiego brydża - Mieczysław Sokołowski
Zaloguj się aby wystawić komentarz

 


Koszyk
Kosz jest pusty
Logowanie
Email:

Hasło:


Komunikaty
Nowości
PRECISION CLUB
PRECISION CLUBBRYDŻ U PANI ZULI
BRYDŻ U PANI ZULIPIERWSZA LEWA
PIERWSZA LEWAPopularne
Wspóny Język XXI plus
Wspóny Język XXI plusNowoczesna licytacja naturalna
Nowoczesna licytacja naturalnaSZKOŁA BRYDŻA od podstawówki do liceum
SZKOŁA BRYDŻA od podstawówki do liceumInformacje


Strona głowna |

Wykonanie: Strony internetowe gdańsk - Netidea.pl
Copyright (C) 2002-2021
Strona została wygenerowana w czasie: 0.038 sek.